Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Školní kolo v přespolním běhu 2014

. Publikováno v Atletika.

Naši po prázdninách odpočatí a nedočkaví žáci jako každý rok netrpělivě vyhlíželi termín letošního přespolního běhu.

Počasí se umoudřilo v pátek 19. září a třída 7.B pomohla vzorně připravit trať pro závody prvního i druhého stupně. Oblíbený podzimní běh vedl tradičně sportovním areálem u Edrovického rybníka, pro dívky a mladší hochy v délce 1 km, pouze starší kluci běželi vzdálenost dvojnásobnou. V kategorii dívek ze šestých ročníků se na stupně vítězů probojovaly Karolína Ryšková, Lucie Ondráková a Amálie Velíčková. Mezi šesťáky se nejlépe umístili Lukáš Vyroubal, Petr Vachuta a Michal Hajzner. Lítý boj mezi sedmačkami skončil vítězstvím Jany Hamplové, následované Monikou Kadlecovou a Adélou Stržínkovou. Neméně tuhý souboj svedli chlapci sedmých ročníků, první doběhl Matyas Schwarz a s výborného výsledku dosáhli i Petr Andrýsek a Dominik Hlaváček. Kategorii osmaček vyhrála Natálie Lachnitová, o zbývající stupně vítězů se podělily Daniela Frydrychová a Lucie Mikesková. V běhu na 2 km osmáků svým pronásledovatelům utekli Jakub Sekanina, Michal Pastyřík a Jakub Stojaspal. Závod dam z devátých tříd rozhodně neoslnil počtem zúčastněných, přesto se našlo pár odhodlaných a v cíli jako první skončila Barbora Kuzmíková s Natálií Mačudovou a Šárkou Koudelovou. Hromadný start hochů deváťáků zprvu připomínal podzimní procházku, přesto nakonec ctižádost zvítězila a do cíle se na prvních třech místech přiřítili David Turták, Aleš Vaňous a Jakub Pintera. Závod dokončili všichni zúčastnění a to dokonce bez zranění a psychické újmy. Nejlepší běžci se kvalifikují na okresní kolo pořádané Klubem Biatlonu Břidličná. Těšíme se na další ročník.

K. Toman