Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
942753

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Počátkem května se po roce do Rýmařova vrátilo pořadatelství okresní kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, stále se rozšiřujícího projektu pro děti se zájmem o pohyb a sport.

Do letošního, již devátého ročníku soutěže se přihlásilo přes 160 dětí z osmi škol z celého Bruntálska a patronace se opět osobně zhostila olympionička a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Pro hochy a dívky ročníků 2003-2008 byl na atletickém stadionu přichystán tradiční pětiboj, zahrnující dvouminutové přeskoky přes švihadlo a klikování, hod medicinbalem, trojskok a na závěr volitelná disciplína – běh na 1000m nebo driblink s basketbalovým míčem.

Počasí tentokrát soutěžícím a organizátorům přálo a všichni mohli být s průběhem závodu spokojeni. Velkou radost nám udělaly výsledky a závěrečné vyhlašování. Domácí družstvo ve složení Karolína Knapková, Lenka Valášková, Ivana Hořínková, Alexandra Glacnerová, Ivan Kotlárik, Jan Kovář, Matěj Papaj a Tomáš Furik výborným výkonem zvítězilo a zajistilo si přímý postup do krajského finále v Havířově a spolu s nimi i jednotlivci – Emma Žáková, Tereza Papajová, Karolína Peňázová, Kryštof Kovařík, Jan Baran, Dominika grussová, Lucie Nebesová, Lucie Škarupová a Veronika Tihelková.

Dále se ve svých ročnících umístili na třetích místech Šimon Peňáz a Vendula Ambrožová. Rýmařov reprezentovali také Adam Čermák, Jiří Palla a Barbora Tihelková, všichni do desátého místa. Všem děkujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole, které představuje kvalifikaci pro podzimní celorepublikové finále.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich