Spřátelené weby

Multimediální učebna

Počet zobrazených článků
710955

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu: 

http://www.zsrymarov.cz/index.php/dalsi-sluzby-skoly/jidelna-2

 

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

Počátkem května se po roce do Rýmařova vrátilo pořadatelství okresní kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, stále se rozšiřujícího projektu pro děti se zájmem o pohyb a sport.

Do letošního, již devátého ročníku soutěže se přihlásilo přes 160 dětí z osmi škol z celého Bruntálska a patronace se opět osobně zhostila olympionička a mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Pro hochy a dívky ročníků 2003-2008 byl na atletickém stadionu přichystán tradiční pětiboj, zahrnující dvouminutové přeskoky přes švihadlo a klikování, hod medicinbalem, trojskok a na závěr volitelná disciplína – běh na 1000m nebo driblink s basketbalovým míčem.

Počasí tentokrát soutěžícím a organizátorům přálo a všichni mohli být s průběhem závodu spokojeni. Velkou radost nám udělaly výsledky a závěrečné vyhlašování. Domácí družstvo ve složení Karolína Knapková, Lenka Valášková, Ivana Hořínková, Alexandra Glacnerová, Ivan Kotlárik, Jan Kovář, Matěj Papaj a Tomáš Furik výborným výkonem zvítězilo a zajistilo si přímý postup do krajského finále v Havířově a spolu s nimi i jednotlivci – Emma Žáková, Tereza Papajová, Karolína Peňázová, Kryštof Kovařík, Jan Baran, Dominika grussová, Lucie Nebesová, Lucie Škarupová a Veronika Tihelková.

Dále se ve svých ročnících umístili na třetích místech Šimon Peňáz a Vendula Ambrožová. Rýmařov reprezentovali také Adam Čermák, Jiří Palla a Barbora Tihelková, všichni do desátého místa. Všem děkujeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole, které představuje kvalifikaci pro podzimní celorepublikové finále.

Karel Toman

Sportovní život školy

Jste zde: