Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
942750

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Pohár Rozhlasu 2018

Květnovým školním soutěžím vévodí především atletika. Největší tradici má u nás Pohár Rozhlasu, který letos odstartoval svým jubilejním padesátým ročníkem.Okresní kolo pro 11 škol z Bruntálska uspořádala ZŠ Smetanův Okruh na krnovském atletickém stadionu. Žáci z Jelínkovy 1 dosáhli řady individuálních úspěchů.

 V kategorii mladších žáků vyhrál František Sázel běh na 1000m, Kryštof Kovařík byl stříbrný ve sprintu na 60m a ve skoku dalekém, Ondřej Křenek se umístil třetí ve skoku vysokém. Mladší žákyně Veronika Švehlová vyhrála výšku i dálku, druhými místy ji v obou skocích následovala Karolína Knapková, druhá byla ve sprintu Rozálie Cicková a třetí místo v hodu míčkem přidala Kateřina Malá.

 

Mezi staršími hochy vybojoval třetí místo ve skoku vysokém Ladislav Ošťádal, starší žákyně Dominika Jirušová získala zlatou medaili ve skoku vysokém a Tereza Altmanová zvítězila v běhu na 60m a skoku dalekém. V běhu na 4x60 zvítězily všechny rýmařovské A štafety (Pátík-Sázel-Křenek-Kovařík, Švehlová – Cicková – Knapková - Pospíšilová, Loužecký – Vyroubal – Kotlár - Tihelka, Altmanová – Valášková – Tomečková - Jirušová), štafety B se umístily na druhých a třetích místech (Polách – Wenzel – Karvay - Pospíšil, Černínová – Malá – Jahodová - Rychlíková, Baran – Hradil – Jablončík - Kovář, Hořínková – Tomíčková – Ryšková - Škarupová).

Zlaté poháry pro vítězná družstva si ve všech čtyřech kategoriích odnesli závodníci a závodnice z Jelínkovy a do finále Moravskoslezského kraje na Tyršově stadionu v Opavě tak poprvé postoupí čtyři sestavy z jediné školy. Svými výkony podpořili pohárový úspěch také Pavel Dudek, Jakub Gorčík, Adam Čermák, Kateřina Horňáčková a Barbora Gorčíková. Hodně zdaru a dalších pěkných výkonů.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich