Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
987316

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Krajské kolo Poháru Rozhlasu 2019

27.5. se v Opavě na Tyršově stadionu konalo krajské finále 51. ročníku Poháru Rozhlasu v lehké atletice žactva. Setkalo se zde devět škol Moravskoslezského kraje a barvy Rýmařova tu hájila hned tři družstva ze ZŠ Jelínkova. Z okresního kola postoupili starší hoši a spolu s nimi starší i mladší dívky.

Díky krásnému počasí a účasti výběrů sportovních škol zde byly jako obvykle vidět parádní výkony na nejvyšší úrovni žákovské atletiky, především ve starších kategoriích. Např. ve skoku dalekém padla za regulérního větru hranice sedmi metrů (přesněji 7,02 – třetí nejlepší žákovský výkon v historii!), ve vrhu letěla čtyřkilová koule téměř 15,5m, vynikající časy byly změřeny ve sprintech i vytrvalostních bězích atd..

 

Naši soutěžící mají možnost být u toho, nechat se strhnout a snažit se o co nejlepší výsledky. V soutěži družstev se mladší i starší dívky shodně umístily na sedmém místě, starší hoši na nepopulárním, ale cenném místě čtvrtém. Individuálně si nejlépe vedl Jan Baran, který ve skoku vysokém starších hochů skončil druhý, dále se podařilo získat několik dalších pěkných umístění do desátého místa v ostatních disciplínách. Našim závodníků děkujeme za výbornou reprezentaci v průběhu celé soutěže,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: