Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
799828

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Finále Okresní florbalové Ligy žáků 2018

Jednou z posledních sportovních akcí naší školy bylo červnové závěrečné kolo osmého ročníku OFLŽ, které se odehrálo na půdě ZŠ a MŠ Karlovice. Liga se hraje šestkrát za rok formou turnajů se střídavým pořadatelstvím a posledního kola se zúčastnilo všech osm aktuálních týmů – ZŠ a MŠ Karlovice, ZŠ Jelínkova 1 a SOŠ a Gymnázium Rýmařov, ZŠ Jesenická a ZŠ Okružní Bruntál, ZŠ a MŠ Andělská Hora, ZŠ Vrbno pod Pradědem a ZŠ Břidličná.

 

Naši hráči jeli s vyhlídkou na třetí, s trochou štěstí i druhé místo celkového pořadí. Třemi zápasy základní skupiny prošli vítězně, plány jim však zhatilo zranění hlavního tahouna Honzy Jablončíka, pátého v kanadském bodování, absence některých dalších opor, smolné semifinále a navíc prohraný zápas o třetí místo.

Nakonec se v letošním ročníku ligy umístili na čtvrtém místě a jen o fous jim unikla obhajoba Poháru fair-play, což je ocenění pro nejslušnější a nejsympatičtější družstvo. Kluci si však celý ligový ročník užili a už se nemohou dočkat dalšího. Letos nás ve florbalových soutěžích reprezentovali Adam Čermák, Jan Jablončík, Ondřej Cíleček, Samuel Kajan, Jiří Palla, Matěj Papaj, Ondřej Křenek, Petr Vachuta, Jan Tihelka, Jonáš Jablončík, Tomáš Furik, Marcel Mihál, Tadeáš Procházka, Jan Zapletal, František Moják, Roland Wenzel a Rostislav Polách. Děkujeme a přejeme štěstí a hodně vstřelených branek i příští rok.

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman (foto i text)

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain