Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
969535

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

 

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Okresní finále ve florbalu dívek

Florbal nehrají jen kluci a na naší škole se najde spousta nadšených hráček, které se již několikátým rokem zúčastňují pravidelných soutěží. Gymnázium v Krnově uspořádalo v listopadu okresní finále ve florbalu dívek.

Utkala se zde družstva z Krnova, Osoblahy, Albrechtic a Rýmařova. Za ZŠ Jelínkova 1 nastoupily Nela Bruntsvyková, Kateřina Horňáčková, Eliška Pospíšilová, Tereza Křenková, Vivian Pospíšilová, Natálie Tichá, Eliška Horká, Ivana Hořínková a Vladimíra Černínová.

Soupeřky se navzájem nešetřily a o osobní souboje a důrazné střety nebyla nouze. Zápasy probíhaly a končily velmi vyrovnaně a rozhodovala i trocha štěstí či drobná chyba. Rýmařovská děvčata si nakonec vybojovala pohár a odměnu za třetí místo a rozhodně chtějí ve florbalu pokračovat, takže hodně štěstí

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich