Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1025153

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Okrskové a okresní kolo ve florbalu 2019

    V první půli listopadu se rýmařovské Gymnázium a SOŠ zhostilo role pořadatele okrskového finále ve florbalu mladších i starších hochů. V každé kategorie bylo přizváno šest škol, z toho dvě domácí – Gymnázium a ZŠ Jelínkova 1, dále Vrbno, Karlovice, Andělská Hora a Břidličná.

    V jednom dni se systémem každý s každým utkaly zvlášť obě kategorie. Nejdříve svůj turnaj odehráli mladší hoši. Zde si nejlépe vedli florbalisté ZŠ Jelínkova 1. Hned po nich se do sebe pustili hoši starší, kteří již dovedou jít do každého zápasu s notným důrazem. I tady se na prvním místě po velmi vyrovnaných bojích umístili hráči ZŠ Jelínkova a spolu se svými mladšími kolegy postoupili před koncem listopadu do okresního finále. Z něj postupují vítězové přímo do krajského kola a mohou se dostat až na mistrovství republiky.

     Ve zmodernizované bruntálské hale na “Zeyerce“ se znovu v jeden den utkali hráči obou věkových kategorií, přičemž v každé byli zastoupeni čtyři okrskoví vítězové. Urputný souboj svedli se svými soupeři z bruntálských a krnovských škol naši mladší hoši a vybojovali při své premiéře pěkné třetí místo. O poznání tvrdší zápasy odehráli zkušenější starší kluci se svými protivníky z Bruntálu, Třemešné a Krnova a získali taktéž cenné druhé místo.

    ZŠ Jelínkova reprezentovali Adam Mádr, Jan Fridrich, Filip Vymazal, Miroslav Mušálek, Lukáš Holub, David Mlčák, Vít Novosád, Ladislav Litvik, Sebastian Oliš a Eathan Pospíšil, dále Kvido Karvay, František Moják, Marcel Mihál, Tomáš Furik, Roland Wenzel, Jan Zapletal, Tadeáš Procházka, Milan Křepelka, Ondřej Hrabina a Ondřej Křenek. Kluci si ještě dalšího florbalu užijí, rozjel se nový ročník Okresní florbalové ligy a chystá se její prestižní Vánoční kolo, čeká je turnaj Street Hockey 2020 a další soutěže. Děkujeme za reprezentaci a pěknou a férovou hru.

Za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toma

Multimediální učebna

Jste zde: