Sdělení rodičům, kteří mají požádané o vydání karty ISIC

. Publikováno v Oznámení.

Vážení rodiče,

Přes zdržení, které způsobila chřipková epidemie, máme vyhotovenu první várku karet ISIC.

Karty budou dětem rozdávány prostřednictvím třídního učitele/třídní učitelky.

Pokud si nepřejete, aby vaše dítě používalo kartu v rámci školního systému (vstupy do budov, případně obědy), ponecháte si školní čip a dál nic neřešíte – čip zůstane i nadále funkční.

V případě, že budete chtít, aby dítě používalo kartu místo čipu, bude třeba čip vrátit.

Nastanou dvě možnosti:

1. dítě bude používat kartu pouze ke vstupu do školy (nechodí na obědy)

· Čip vrátíte v kanceláři školy na ulici Jelínkova 1 osobně nebo prostřednictvím dětí a bude Vám vyplacena záloha za čip ve výši 115,- Kč.

2. dítě bude používat kartu ke vstupu do školy i k výdeji obědů ve školní jídelně

· Čip vrátíte ve školní jídelně osobně nebo prostřednictvím dětí a bude Vám vyplacena záloha za čip ve výši 115,- Kč. Zároveň předložíte kartu ISIC, kterou Vám na místě přeprogramujeme pro výdej obědů.

Pozn.

V případě, že budeme peníze za vrácený čip vyplácet dětem, prosím stáhněte si z webu školy jednoduché potvrzení, na základě kterého peníze dětem vyplatíme.

Souhlas Doc

Souhlas Docx