Digitální jazyková učebna

V roce 2014 se rozhodlo vedení Základní školy Jelínkova 1 v Rýmařově vybudovat ve svých prostorách multimediální jazykovou učebnu, která by měla sloužit k výuce cizích jazyků. K tomuto svému záměru jsme úspěšně využili dotačního programu. Od června tohoto školního roku už začala laboratoř, umístěná v 1.patře školní budovy na Jelínkově ulici 1, sloužit svému účelu.

Číst dál: Digitální jazyková učebna

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde