Jídelní lístek

. Publikováno v Jídelna

Vnitřní řád školní jídelny

Vnitřní řád školní výdejny

 

Aktuální jídelní lístek naleznete níže v textu:

Jídelníček   od 17.  do 21.února  2020

Pondělí                                                 

Polévka:          Uzená s kroupami a zeleninou  (A: 1o,9)     

  1. Cikánská vepřová pečeně, dušená rýže s pečenou těstovinou, ovocné želé    (A:1p,9) 
  2. Pohanka s anglickou slaninou a sýrem NIVA, ovocné želé  (A:7)  B   
  3. Bezlepek: Uzená s rýží, Cikánská vepřová pečeně, dušená rýže, jablko ( A:9)

Svačinka: Bramborák, čaj s citrónem    (A:1p,3,7,9)

 

Úterý             

­­Polévka:          Marocká   (A:1,9)  B  

  1. Koprová omáčka, vařené vejce, vařené brambory, kynutý koláč s náplní (A: 1p,3,7,8)   
  2. Houbové ragů, těstoviny, Kynutý koláč s náplní   (A:1p,3,7,8,9)    
  3. Bezlepek: Marocká, Koprová omáčka s vař.vejcem, vař. brambory, koláč (A:3,9)

Svačinka: Ovocné pyré, loupák, ovocný čaj  (A:1p)

 

Středa

Polévka:          Zelňačka     (A:1p,9)     B        

  1. Rizoto s drůbežím masem, sýr, steril. okurek, ovoce (A:1p,7,9)  
  2. Vepřenky s cibulí a hořčicí, chléb, ovoce    (A: 1p+j+ž,3)    
  3. Bezlepek: Zelňačka, Rizoto s drůbežím masem, sýr, steril. okurek, ovoce (A:7,9)

Svačinka:  Chléb s játrovou pomazánkou, zelenina, čaj s citrónem   (A: 1p+j+ž,7)

                                   

Čtvrtek          

Polévka:          Brokolicový krém s krutóny  (A:1p,7,9)     B

  1. Kuřecí přírodní řízek sypaný šunkou a sýrem, bramborová kaše (A: 1p,7)  
  2. Vdolky s povidly a tvarohem    (A: 1p,3,7)  
  3. Bezlepek: Brokolicový kr., Kuřecí př. řízek sypaný šunkou a sýrem, bramb. kaše (A: 7,9)

Svačinka:    Lipánek, rohlík, ovocný čaj  (A:1p+j,7)

 

Pátek                                                                                                                                                

Polévka:          Vločková se zeleninou   (A:1p,9)      B           

  1. Kuře na smetaně, těstoviny, ovoce  (A:1p,7,9)
  2. Masové koule s játry a cibulovou omáčkou, polenta, ovoce (A: 1p,3)   
  3. Bezlepek: Zeleninová, Kuře na smetaně, těstoviny, ovoce (A: 9)

Svačinka:  Chléb s máslem a tvrdým sýrem, mléko      (A:1p+j, 7)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku 

Egidová Jana 

 

Jídelníček   od 24.  do 28.února  2020

 

Pondělí                                                 

Polévka:          Krém z pečeného květáku, krutóny  (A: 1p)      B

  1. Losos na bylinkovém másle, vařené brambory, kompot B     (A: 4,7,9) 
  2. Cibulový koláč se zakysanou smetanou   (A:1p,3)  B   
  3. Bezlepek: Z pečeného květáku, Losos na bylink. másle, vař. brambory, kompot ( A:4,7,9)

Svačinka: Chléb s máslem a medem, čaj s citrónem    (A:1p+j+ž,7)

 

Úterý             

­­Polévka:          Z červeného zelí s brusinkami   (A:1p,9)  B  

  1. Vepřová kýta na žampiónech, dušená rýže, čalamáda (A: 1p,9)   
  2. Zapečená brokolice s vejci, sýrem, smetanou a bramborami (A:3,7,9)    B 
  3. Bezlepek: Z červeného zelí, Vepř. kýta na žampiónech, dušená rýže, čalamáda (A:9)

Svačinka: Rohlík se šunkovou pěnou, ovocný čaj      (A:1p+j, 7)

 

Středa

Polévka:          Rajčatová s noky     (A:1p,3,9)     B    

  1. Zapečené těstoviny s drůb. masem, zeleninou a vejci, steril. okurek, ovoce (A:1p,3,7,9)  
  2. Vepřová pečeně, chilli fazole, chléb, ovoce    (A: 1p+j+ž)     B
  3. Bezlepek: Rajčatová, Zapečené těstoviny s drůb. masem, steril. okurek, ovoce (A:3,7,9)

Svačinka:  Chléb s rybí pomazánkou, paprika, čaj s citrónem   (A: 1p+j+ž,4,7)

                                   

Čtvrtek          

Polévka:          Kulajda  (A:1p,7,9)     

  1. Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, zelný salát (A: 1p,3,7,9)  
  2. Rýžový nákyp se švestkami     (A: 3,7)  
  3. Bezlepek: Kulajda, Smažený kuřecí řízek, bramb. kaše , zelný salát (A:3,9)

Svačinka:    Jogurt, rohlík, ovocný čaj  (A:1p+j,7)

 

Pátek                                                                                                                                                

Polévka:          Zeleninová   (A:1p,9)      B      

  1. Hrachová kaše s uzeným masem, chléb, ovoce  (A:1p+j+ž)    B
  2. Hodolanská omáčka, chléb, ovoce (A: 1p+j+ž,3,7)   
  3. Bezlepek: Zeleninová, Hrachová kaše s uzeným masem, chléb, ovoce (A: 9)

Svačinka:  Honzovy buchty s povidly, bílá káva   (A:1p,3,7)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                                 Egidová Jana

 

 

Jídelníček   od 2.  do 6.března  2020

Pondělí                                                 

Polévka:          Kapustová  (A: 1p,9)      B

  1. Masové kuličky v rajčatové omáčce, těstoviny, ovoce      (A: 1p,3,9) 
  2. Pepisotto /pepitky,cibule č.,česnek,celer,olej oliv.,kukuř., kuř.maso,sýr/ (A:7,9)  B   
  3. Bezlepek: Kapustová, Mas. kuličky v rajčatové omáčce, těstoviny, ovoce ( A:3,9)

Svačinka: Pudink, loupák, nápoj    (A:1p+j,7)

 

Úterý             

­­Polévka:          Čočková   (A:1p,9)  B             

  1. Treska v těstíčku, bramborová kaše, kompot   (A: 1p,3,4,7)   B
  2. Zeleninový salát COLESLAW, pečivo (A:p+j,7,9)    B 
  3. Bezlepek: Čočková, Treska v těstíčku, bramborová kaše, kompot (A:3,4,9)

Svačinka: Párek v rohlíku s kečupem, ovocný čaj      (A:1p+j)

 

Středa

Polévka:          Slepičí s těstovinami a zeleninou     (A:1p,3,9)         

  1. Vepřová pečeně, kysané zelí, kynutý knedlík, ovoce (A:1p,3,7,9)  
  2. Tvarohové knedlíky s ovocnou náplní, mák, cukr, máslo, ovoce (A: 1p,3,7)    
  3. Bezlepek: Slepičí s těst. a zel., Vepř. pečeně, kys. zelí, kynutý knedlík, ovoce (A:3,9)

Svačinka:  Chléb s vaječnou pomazánkou, čaj s citrónem  (A: 1p+j+ž,3,7)

                                   

Čtvrtek          

Polévka:          Špenátová   (A:1p,3,9)     B

  1. Přírodní kuřecí řízek, opečené brambory, ajvarový dip, muffiny (A: 1p,3,7,9)  
  2. Cizrna na marocký způsob, chléb, muffiny     (A: 1p+j+ž,3,7)   B
  3. Bezlepek: Špenátová, Př. kuř. řízek, opeč. brambory, ajvarový dip, muffiny (A:3,9)

Svačinka:    Jogurt, rohlík, ovocný čaj  (A:1p+j,7)

 

Pátek                                                                                                                              Polévka:          Hrachová   (A:1p,9)      B        

  1. Kuřecí nudličky na kari, dušená rýže, zelný salát  (A:1p,)    B
  2. Zapečené těstoviny s hlívou ústřičnou, zelný salát (A: 1p,3,7)   
  3. Bezlepek: Hrachová, Kuřecí nudličky na kari, duš. rýže, zelný salát (A: 9)

Svačinka:  Chléb s hermelínovou pomazánkou, kakao   (A:1p+j+ž,7)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                            Egidová Jana 

 

Jídelníček   od 9.  do 13.března  2020

JARNÍ  PRÁZDNINY

PROVOZ školní jídelny:  11,oo – 13,oo hod.

 

Pondělí                                                 

Polévka:          Česnekačka s vejci a bramborami  (A: 1p,3)     

  1. Vepřový guláš, kynutý knedlík, ovoce (A:1p,3)

2.Bezlepek: Česnekačka, Vepřový guláš, kynutý knedlík, ovoce (A:3)

 

 

Úterý             

­­Polévka:          Fazolová   (A:1p,9) 

  1. Pečené kuřecí stehno, dušená rýže, zelný salát (A:1p)

       2.Bezlepek: Fazolová, Pečené kuřecí stehno, dušená rýže, zelný salát  (A:9)  

 

 

Středa

Polévka:          Gulášová     (A:1p,9)    

  1. Smažený sýr, vařené brambory, tatarská omáčka (A:1p,3,7)

2.Bezlepek: Gulášová, Smažený sýr, vařené brambory, česnekový dip  (A:9)  

                                   

 

Čtvrtek          

Polévka:           Hovězí s těstovinami a zeleninou   (A:1p,3,9)  

  1. Vepřová kýta na hořčici, šťouchané brambory se zelenou cibulkou (A:1p,7,10)

2.Bezlepek: Hovězí s těst. a zel., Vepř. kýta na hořčici, šť.brambory se zel. cibulkou (A:9,10) 

 

 

Pátek                                                                                                                                                

Polévka:          Cibulová - krémová    (A:1p,9)     

  1. Kuřecí perkelt, těstoviny, ovoce    (A:1p)

2.Bezlepek: Cibulová-krémová, Kuřecí perkelt, těstoviny, ovoce         

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                                 Egidová Jana

                                                                                      

Seznam  alergenů: 

01 Obiloviny obsahující lepek: p=pšenice, ž=žito, j=ječmen

02 Korýši

03 Vejce

04 Ryby  

05 Podzemnice olejná (arašídy)

06 Sójové boby (sója)

07 Mléko

08 Skořápkové plody (mandle ,lísk.ořechy, vlaš.ořechy, kešu, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie,mamakdemie a výrobky z nich)

09 Celer

10 Hořčice a výrobky z nich

11 Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich

12 Oxid siřičitý a siřičitany (v koncentr. vyšších 10mg., ml./kg nebo l, vyjádřeno SO2

13 Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj

14 Měkkýši a výrobky z nich

 Stravné je možné uhradit následujícími způsoby:

- jednorázově, bezhotovostním příkazem  z účtu. Nejlépe vždy nejpozději 20. dne v měsíci. Platba musí být připsána na účet strávníka  k 25. dni v měsíci.

- Trvalým příkazem (v libovolné bance), vlastník účtu si zadá u svého peněžního ústavu trvalý příkaz k platbě požadované částky stravného ve školní jídelně k 20.dni předchozího měsíce na následující měsíc (např. platba musí být 20.srpna na září, 20.září na říjen apod. ). Vyúčtování bude prováděno (přeplatky) vždy v měsíci lednu a červenci. Bude-li platba provedena ve stanoveném termínu, není nutné, aby byl ve školní jídelně předkládán doklad o zaplacení osobně. 

Každá úhrada musí mít tyto náležitosti:

- Číslo účtu (jídelna)
- Variabilní symbol 
- Jméno strávníka – žáka, studenta apod. ve zprávě pro příjemce 

Pokud je platba prováděna v závěru kalendářního měsíce (např. 29. nebo 30. dne), je nutné, aby byl paní pokladní ve školní jídelně předložen doklad o zaplacení.

Prosíme strávníky, aby si druhé výběrové jídlo objednávali s dvoudenním předstihem (např. ve čtvrtek na pondělí, v pondělí na středu apod.)

Odhlášky obědů musí být provedeny včas. Je nutné odhlašovat se nejpozději den předem do 14:00 hod.

Výdej obědů strávníkům v jídelně bude realizován každý den vždy od 11:30 do 14:00 hod. Výdej do jídlonosičů probíhá od 11,oo do 11,30 hod.

Organizační a provozní řád ŠJ je umístěn na stránkách školy.

Vedoucí ŠJ: Jana Egidová

Školní jídelna ZŠ, ul. 1. Máje 30, Rýmařov 795 01