Spřátelené weby

Počet zobrazených článků
1006485

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Pospolitost, nadšení aneb zdravé klima ve třídě

V rámci prevence rizikových jevů jsme oslovili odborníky ze společnosti Open House, aby pro žáky 5. ročníků připravili 4 hodinový program zaměřený na zlepšení klimatu ve třídách.

Pod vedením lektorského týmu Mgr. Veroniky Žákové a Kamila Gavendy se žáci formou her a aktivit dostávali do takových situací, které jim pomáhaly uvědomit si, co všechno je zapotřebí udělat pro to, aby jim ve třídě bylo hezky. Někteří žáci si vyzkoušeli učitelskou roli a dospěli k názoru, že to není tak jednoduchá práce, jak se možná některým jeví. Jiní si uvědomili důležitost pozitivního vnímání a doufáme, že všichni „zasadili semínko“ pro tvořivost, sebeúctu, nadšení a především POSPOLITOST.

Mgr. Jana Kroutilová

Multimediální učebna

Jste zde: