Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Pospolitost, nadšení aneb zdravé klima ve třídě

V rámci prevence rizikových jevů jsme oslovili odborníky ze společnosti Open House, aby pro žáky 5. ročníků připravili 4 hodinový program zaměřený na zlepšení klimatu ve třídách.

Pod vedením lektorského týmu Mgr. Veroniky Žákové a Kamila Gavendy se žáci formou her a aktivit dostávali do takových situací, které jim pomáhaly uvědomit si, co všechno je zapotřebí udělat pro to, aby jim ve třídě bylo hezky. Někteří žáci si vyzkoušeli učitelskou roli a dospěli k názoru, že to není tak jednoduchá práce, jak se možná některým jeví. Jiní si uvědomili důležitost pozitivního vnímání a doufáme, že všichni „zasadili semínko“ pro tvořivost, sebeúctu, nadšení a především POSPOLITOST.

Mgr. Jana Kroutilová

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde