Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
799834

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Jelínkova má talent

Pololetní prázdniny mohou probíhat různě. Někteří se těší, až ukáží plody své školní práce rodině s vyhlídkou slavnostního oběda či návštěvy zajímavé atrakce. Jiní by naopak domů raději ani nešli, představujíc si výčitky, křik a slzy. Pak tu jsou ale i tací, kteří se rádi pozdrží ve škole, aby mohli pobavit své spolužáky výstupy, které mnozí znají pouze z televizních obrazovek. Těm pár statečným je třeba vzdát hold tímto krátkým článkem.

Číst dál: Jelínkova má talent

Dobročinné akce na ZŠ Rýmařov

Předvánoční čas je vhodný nejen k ohlédnutí za svými úspěchy z uplynulého roku, ale také k tomu, abychom si vzpomněli na ty, ke kterým nebyl život zrovna přátelský. Mám velkou radost, že pomocnou ruku podali i žáci ZŠ Rýmařov a že se v průběhu prosince na škole uskutečnilo několik akcí nesoucích se v tomto duchu.

Číst dál: Dobročinné akce na ZŠ Rýmařov

Opava, divadlo a Babička dršňačka

…drsný kraj…drsní lidé…a ke všemu ještě i drsná babička v podání členů činohry Slezského divadla v Opavě. Tak nějak vypadal pro necelou padesátku žáků naší školy sedmý prosincový den mimo školní lavice. Právě v krásném prostředí opavského divadla mohli někteří osmáci a deváťáci spatřit divadelní adaptaci kultovní knížky pro děti a mládež Babička drsňačka z pera proslulého britského autora Davida Walliamse.

Číst dál: Opava, divadlo a Babička dršňačka

Hlasy žáků v domově pro seniory

V pondělí 17. prosince se snad definitivně stalo dnem znovuzrození kdysi započaté tradice, kdy zpívající žáci naší základní školy přijeli svými vánočními písněmi vykouzlit snad i jen nepatrný úsměv ve tváři se vzpomínkou na krásu Vánoc těm, kteří je z různých zdravotních i osobních důvodů nemohou trávit v rodinném kruhu spolu se svými nejbližšími a jsou tady plně odkázáni na potřebnou pomoc.

Číst dál: Hlasy žáků v domově pro seniory

„DEN S NĚMČINOU“– letos v Olomouci.

Po loňské vydařené akci „Šprechtíme v Ostravě jsme i letos využili nabídky Goethe-Institutu a zúčastnili se dne 20.11.2018 s žáky 7. ročníků motivačního projektu „DEN S NĚMČINOU V OLOMOUCI.“ 

Číst dál: „DEN S NĚMČINOU“– letos v Olomouci.

Multimediální učebna

Jste zde:
„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich