Jak bylo na Šibřinkách?

. Publikováno v Školní akce.

Tak máme za sebou další, již páté šibřinky.

Ty tentokrát proběhly v pátek 3. března a jejich ráz byl „černobílý“, čehož se návštěvníci chopili s nebývalou kreativitou, takže porota měla opravdu těžkou úlohu při výběru těch „nej“ kostýmů.

DJ Neo Steel ani tentokrát nelenil, se svým pomocníkem uvařil pořádnou mlhu, nenechal zahálet reflektory, lasery ani stroboskop, takže jsme mohli zažít dosud nevídané.

Soutěžilo se, tancovalo, rozdávaly se sladkosti nejlepším maskám, balónky končily svůj krátký život pod botkami tančících párů, a když už bylo všeho tak akorát, šlo se domů.

A tak jen doufám, že si účastníci kromě propocených triček odnesli i pár hezkých zážitků a přijdou za rok na šibřinky zas.

Chtěla bych opět poděkovat kolegům za vydatnou pomoc při realizaci, pak také žákům, kteří pomohli s výzdobou, úklidem, s hodnocením masek a vyhlašováním výsledků.

Samozřejmě velké díky na závěr patří vedení školy za poskytnuté zázemí a finanční podporu.

Fotky si můžete prohlédnou zde: Šibřinky 2017