Ve čtvrtek 25. října se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Májová notička

Dne 30.4. 2018 se uskutečnila soutěž ve zpěvu Májová notička. Zúčastnilo se celkem 17 žáků z 1. a 2. tříd naší základní školy, kteří v osobitém podání zazpívali krásné lidové písně. Zpěváci byli rozděleni do dvou kategorií.

V kategorii 1. tříd se na 1. místě umístila Tereza Šimková. Druhou příčku obsadila Barbora Kohoutková a 3. místo si vyzpívala Karolína Červinková.

V kategorii 2. tříd se porotě nejvíce líbil výkon Tomáše Kůdely, 2. místo patří Danielu Bandíkovi, který nám poslech zpříjemnil i hrou na kytaru a krásné 3. místo obsadila Klárka Vogelová.

Všem zúčastněným žákům děkujeme a vítězům ještě jednou blahopřejeme a držíme pěsti do dalšího kola, které proběhne 10.5. v Břidličné.

Jana Kroutilová

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain