Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1025293

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

5. kolo Okresní florbalové ligy žáků

Páté, dubnové kolo florbalové ligy základních škol bruntálského okresu tentokrát hostila ZŠ a MŠ Karlovice. Bez účasti Andělské Hory se týmy utkalyy systémem každý s každým, všechna družstva tedy odehrála šest zápasů.

Náš výběr odjel do Karlovic v sestavě Adam Čermák, Jan a Jonáš Jablončíkovi, Ondřej Křenek, Ondřej Cíleček, Samuel Kajan, Filip Köhler, Matěj Papaj a jako jediný mazák Patrik Hamerka. Do první tří zápasů nastoupili proti hlavním favoritům letošního ročníku – Vrbnu pod Pradědem, ZŠ Okružní Bruntál a Albrechticím. Kluky může mrzet ztráta nadějného vedení nad Albrechticemi, Vrbno i Okružní jim uštědřilo menší výprask. V utkání s Karlovicemi a s Břidličnou své soupeře naopak vysoko přestříleli a s bruntálskou ZŠ Jesenická sehráli infarktovou plichtu. Se dvěma výhrami a jednou remízou se v turnaji umístili jako pátí. Sedmý ročník florbalové ligy se uzavře posledním kolem, které se bude konat na přelomu května a června.

 

Karel Toman

Multimediální učebna

Jste zde: