Král anglických slovíček

. Publikováno v Školní soutěže.

Dne 28. 2. 2017 proběhla školní soutěž „Král anglických slovíček“. I v tomto jubilejním – již desátém! ročníku museli soutěžící čtyř kategorií prokázat vědomosti jak v povinných disciplínách – např. luštění křížovky, hádanky, apod., tak i znalost slovní zásoby v tematických okruzích.

Témata dala tentokrát zabrat i ostříleným účastníkům, kteří se zúčastňují každoročně, a to ani nemluvím o (sice docela vtipných), prý ale také „vypečených“ hádankách.

Všech třicet studentů, kteří se v úterním odpoledni dostavili, nakonec ale předvedlo parádní formu a podalo očekávané výkony, které se u mnohých lišili jen těsně. A když řeknu těsně, tak to bylo opravdu jen „o fous“ – jednou dělil výherce bod a jednou dokonce jen půl.

Všem zúčastněným děkuji za skvělou práci a vítězům gratuluji! Zasloužené odměny byly rozdány a doufám, že se napřesrok opět setkáme při klání o titul Krále anglických slovíček.

Petra Mížová

Seznam soutěžících a jejich umístění naleznete níže:

Fotky si můžete prohlédnout zde: Král anglických slovíček 2017

6. Šárka Pallová

7. Milan Zapletal

8. Denisa Grénarová

Všem zúčastněným děkuji za dobře odvedenou práci a vítězům gratuluji!

Petra Mížová