Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Májová notička 2018 - okresní kolo

Ve čtvrtek 10. 5. 2018 se tradičně konala v Základní škole v Břidličné soutěž ve zpěvu lidových písní za účasti 70 žáků z 11 škol z celého okresu.

Naši školu reprezentovali:

1. 1.roč.:  Barborka Kohoutková a Terezka Šimková
  2. 2.a 3. roč.: Tomášek Kůdela a Adélka Poláchová
  3. 3.a 5. roč.: Kačenka Kohoutková a Štěpa Nádvorník

Letošní ročník byl opět silně obsazen výbornými zpěváky z celého okresu. O to více si ceníme našeho umístění. Získali jsme čtyři zlatá pásma, jedno stříbrné a jedno bronzové.

Naše děti se vzorně chovaly a zaslouží si poděkování a pochvalu za reprezentaci školy v okresní soutěi.

Mgr. Marcela Tauferová

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde