Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942744

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Klapka, kamera, akce… Aneb úžasný den v úžasném Světě vědy

Žáci ZŠ Rýmařov se v pondělí 21. 5. zúčastnili natáčení soutěžního pořadu ČT, kde poměřili své znalosti a dovednosti s neméně úžasnými soupeři z Ostravy.

 

Přesun našich žáků byl naplánován už v neděli, protože se v Ostravě začínalo točit již v ranních hodinách a přesun z Rýmařova by tak mohl být značně komplikovaný.

Ráno nás přenosový vůz převezl od budovy ČT do světa techniky U6, kde se pořad natáčel. U dětí se začal střídat téměř celý natáčecí štáb: asistentka režie, produkční, kostymérka, zvukař, animátorky a spoustu dalších.

Klapka, kamera, akce a šlo se na věc: lezlo se, hádalo se, skákalo se, odpovídalo se, vymýšlelo se, různé disciplíny vyždímaly z obou týmů opravdové maximum. Atmosféra na place byla mezi týmy velmi přátelská, což jen prohloubilo pozitivní zážitek z celé akce. Po téměř 12ti hodinovém natáčení, kdy se střídaly jednotlivé disciplíny s přípravou scén, se nakonec radovali z vítězství po dramatické koncovce žáci naší školy. Následovala závěrečná disciplína, kde se celý tým Omega snažil získat krásné věcné ceny, a já myslím, že byl po zásluze odměněn (více již prozrazovat nebudu J). Do Ostravy se rozhodně nejelo s úmyslem trhat rekordy, cílem bylo okusit něco nového, užít si den a navázat nová přátelství. V tomto ohledu se rozhodně všechny body naplnily, závěrečné vítězství bylo už jen třešničkou na dortu.

Chtěl bych celému týmu poděkovat za skvělé výkony, příkladné chování, vzájemnou podporu, týmovou spolupráci a smysl pro fair play. Věřím, že se nepodařilo udělat dobré jméno pouze pro naši školu, ale taky pro celý Rýmařov.

Závěrem bych chtěl všechny pozvat na premiéru pořadu s naší pětkou, která bude odvysílána na stanici ČT Déčko dne 18. 6. od 15:55.

Soutěžní tým naší školy:

Barča Bulová (toho dne kapitánka) z 8. A

Honza Jablončík z 8. B

Tomáš Řoutil z 8. C

Adam Ospalý z 9. B

Nelča Bruntsvyková z 8. B

Za ZŠ Rýmařov, Mgr. Ivo Hofer

Multimediální učebna

Jste zde:
„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde