Ve čtvrtek 23. května se konají

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

Konzultační hodiny 2018-2019

Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK.

Okresní přebor ve volejbalu starších dívek

Na naší škole má mezi soutěžemi své nezastupitelné místo i volejbal, kterému letos ve sportovním kalendáři náležela půle dubna. Do okresního finále ve volejbalu starších děvčat, pořádaného ZŠ Žižkova, se letos přihlásilo jedenáct škol včetně rýmařovské Jelínkovy 1.

Turnaj se vzhledem k počtu zúčastněných družstev odehrál systémem dvou nalosovaných skupin a o pořadí a postupu se rozhodovalo dlouhými vzájemnými zápasy. Naše hráčky Šárka Beyerová, Aneta Sedlářová, Karolína Hrabalová, Adéla Šubová, Kateřina Furiková a Tereza Altmanová předvedly bojovný výkon a po dni plném perného volejbalu uhrály pěkné páté místo. Odbíjené zdar a hodně chuti do této náročné, ale krásné hry.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Karel Toman

Sportovní život školy

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde