Upozornění pro strávníky školní jídelny

Rekonstrukce školní jídelny

Informace o organizaci náhradního stravování nalezneta v Menu - Služby školy - Školní jídelna, nebo na následujícím odkazu:

HARMONOGRAM STŘÍDÁNÍ ŽÁKŮ PŘI STRAVOVÁNÍ

NALEZNETE PO KLIKNUTÍ zde

Okresní přebor ve volejbalu starších dívek

Na naší škole má mezi soutěžemi své nezastupitelné místo i volejbal, kterému letos ve sportovním kalendáři náležela půle dubna. Do okresního finále ve volejbalu starších děvčat, pořádaného ZŠ Žižkova, se letos přihlásilo jedenáct škol včetně rýmařovské Jelínkovy 1.

Turnaj se vzhledem k počtu zúčastněných družstev odehrál systémem dvou nalosovaných skupin a o pořadí a postupu se rozhodovalo dlouhými vzájemnými zápasy. Naše hráčky Šárka Beyerová, Aneta Sedlářová, Karolína Hrabalová, Adéla Šubová, Kateřina Furiková a Tereza Altmanová předvedly bojovný výkon a po dni plném perného volejbalu uhrály pěkné páté místo. Odbíjené zdar a hodně chuti do této náročné, ale krásné hry.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Karel Toman