Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942743

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Okresní přebor ve volejbalu starších dívek

Na naší škole má mezi soutěžemi své nezastupitelné místo i volejbal, kterému letos ve sportovním kalendáři náležela půle dubna. Do okresního finále ve volejbalu starších děvčat, pořádaného ZŠ Žižkova, se letos přihlásilo jedenáct škol včetně rýmařovské Jelínkovy 1.

Turnaj se vzhledem k počtu zúčastněných družstev odehrál systémem dvou nalosovaných skupin a o pořadí a postupu se rozhodovalo dlouhými vzájemnými zápasy. Naše hráčky Šárka Beyerová, Aneta Sedlářová, Karolína Hrabalová, Adéla Šubová, Kateřina Furiková a Tereza Altmanová předvedly bojovný výkon a po dni plném perného volejbalu uhrály pěkné páté místo. Odbíjené zdar a hodně chuti do této náročné, ale krásné hry.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Karel Toman

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde