Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
734971

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 25. října se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Okresní přebor ve volejbalu starších dívek

Na naší škole má mezi soutěžemi své nezastupitelné místo i volejbal, kterému letos ve sportovním kalendáři náležela půle dubna. Do okresního finále ve volejbalu starších děvčat, pořádaného ZŠ Žižkova, se letos přihlásilo jedenáct škol včetně rýmařovské Jelínkovy 1.

Turnaj se vzhledem k počtu zúčastněných družstev odehrál systémem dvou nalosovaných skupin a o pořadí a postupu se rozhodovalo dlouhými vzájemnými zápasy. Naše hráčky Šárka Beyerová, Aneta Sedlářová, Karolína Hrabalová, Adéla Šubová, Kateřina Furiková a Tereza Altmanová předvedly bojovný výkon a po dni plném perného volejbalu uhrály pěkné páté místo. Odbíjené zdar a hodně chuti do této náročné, ale krásné hry.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Karel Toman

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde