Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
942745

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Ve čtvrtek 23. května se konají 

konzultační hodiny.

Podrobnější informace v levém Menu (Konzultační hodiny) nebo na tomto odkaze:

           Konzultační hodiny 2018-2019

      Heslo všichni rodiče obdrželi přes elektronickou ŽK. 

 

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni pro výuku na   

2. stupni ZŠ Jelínkova 1 s nástupem od příštího školního roku 2019/2020. Aprobace pro nás není nejdůležitějším kritériem, upřednostňujeme spíše osobnostní vlastnosti uchazeče. Kvalifikace pro výkon povolání učitele je však nezbytná. Nabízíme možnost zajistit služební byt.

Dále hledáme, od příštího školního roku, pedagoga na částečný úvazek pro výuku Aj s aprobací pro 1. nebo 2. stupeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vedení školy

Velké Finále RBP Street Hockey 2018

15. ročník největšího smíšeného florbalového turnaje Moravskoslezského a Olomouckého kraje znovu vyvrcholil Velkým finále, které hostila multifunkční sportovní hala v Ostravě- Dubině pod záštitou regionální televize TV Polar.

Organizátoři každým rokem osloví několik stovek škol, z nichž pouze 64 postoupí z oblastních kvalifikací a jejich šestičlenná družstva mladších žáků i žákyň si zahrají nemilosrdné vyřazovací zápasy finálového pavouka. Účastníci zažijí urputná utkání a vychutnají si doprovodný program, setkání se známými sportovními osobnostmi a především fantastickou atmosféru, kterou  jim připraví výpravy fanoušků, soutěžící o ceny pro nejlepší publikum.

 

Jako hráči Jelínkova 1 se letos představili Jonáš Jablončík, Ondřej Křenek, Marcel Mihál, Tomáš Furik, Tadeáš Procházka a Roland Wenzel. Úvod turnaje tentokrát Rýmařovákům nevyšel a byli vyřazeni už v prvním kole. I tak byli po celou dobu úžasně povzbuzovaní více než čtyřicetičlenným doprovodem svých skvělých fandů, kteří si poněkolikáté pod vedením pana učitele Petra Pally vybojovali přízeň organizátorů a také první cenu v podobě zájezdu do Akvaparku Kravaře.

Všem kdo se na soutěži podíleli patří velké poděkování a cenu si jistě náležitě užijí.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain