Oznamujeme, že ve dnech od pondělí 27.1 do čtvrtku 30.1. 2020 je z důvodů chřipkové epidemie vyhlášeno ředitelské volno.

V pátek 31. 1. 2020 pak jsou jednodenní pololetní prázdniny.

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Závody v obřím slalomu v Karlově pod Pradědem

ZŠ a MŠ Karlovice ve spolupráci s TC Praděd a Skiareálem Myšák uspořádala 21. února velkou soutěž pro registrované i neregistrované příznivce alpských disciplín. Do Karlova pod Pradědem se ke sjezdovce “Myšák“ sjelo 83 lyžařů 22 snowboardistů z 10- ti škol okresu Bruntál. Závodilo se v kategoriích 1 - 3., 4- 5., 6 - 7., 8. - 9. třída a obojživelní závodníci mohli využít obou disciplín, jak lyží, tak snowboardu.

Cílem bylo projet jednokolovým slalomem v co nejkratším čase. Excelovali pochopitelně zkušení závodníci ze sjezdařských oddílů, ostatní však měli možnost zblízka vidět výkonnostní nasazení, pokročilou techniku jízdy a zazávodit si pro radost a poměřit se hlavně mezi sebou navzájem. Za I. stupeň rýmařovské ZŠ Jelínkova 1 soutěžili v nejmladších kategoriích lyžaři Robert Casciani, Štěpán Peňáz, Marek Sázel, Filip Krečmer a Šimon Kroutil, kterému se povedlo pěkné čtvrté místo. Lyžaře II. stupně reprezentovali taktéž čtvrtý Tomáš Furik a Ondřej Baslar, dále František Sázel, Veronika Švehlová, Alexandra Glacnerová, Nela Bruntsvyková a Nicol Kotrlová, všichni do desátého místa. Ondřej Baslar odjel i v kategorii snowboardistů a spolu s ním uzavřel sbírku bramborových medailí Jan Kovář.

Nejlepší výsledek mezi našimi jezdci se podařil Brianu Škodovi, který si na prkně vysoutěžil mezi mladšími žáky třetí místo. Spokojeni však byli všichni, počasí závodům mimořádně přálo, atmosféra báječná a každý závodník obdržel pamětní medaili s olympijským emblémem. Snad se zima ještě chvíli zdrží a nelyžovali jsme naposled,

za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

Sportovní život školy