Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1027101

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Oznamujeme, že ve dnech od pondělí 27.1 do čtvrtku 30.1. 2020 je z důvodů chřipkové epidemie vyhlášeno ředitelské volno. 

V pátek 31. 1. 2020 pak jsou jednodenní pololetní prázdniny. 

Vedení školy

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

 

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Zimní OH v alpských disciplínách na Annabergu 2019

Téměř na samém sklonku zimní sezóny uspořádala bruntálská ZŠ Amos pátý ročník závodů pro registrované i neregistrované lyžaře a snowboardisty ve sjezdovém areálu Annaberg u Andělské Hory.

Přihlášeno bylo 133 závodníků a závodnic z prvního i druhého stupně ZŠ a o putovní pohár celkového vítěze se utkalo 8 škol okresu Bruntál. Jezdci na lyžích i na snowboardu soutěžili v jednokolovém obřím slalomu s elektronickou časomírou. Sněhové podmínky již nebyly zcela ideální, avšak pro všechny stejné. V kategorii předžáků vybojovali na lyžích třetí místa Michelle Kappelová, Radek Strnadel a Patrik Krečmer. Mezi mladšími žáky zvítězil na snowboardu Brian Škoda, pro třetí místo na lyžích si v nejstarší kategorii dojel Ondřej Baslar. Naší nejúspěšnější závodnicí toho dne se stala Ivana Hořínková, která v nejstarší kategorii dívek získala stříbrnou medaili na lyžích i na snowboardu. Spolu s nimi báječně reprezentovali další naši mladí jezdci - Robert Casciani, Štěpán Peňáz, Tomáš Furik, Marcel Mihál, Roland Wenzel, František Sázel, Jiří Palla, Adam Čermák, Jiří Henych, Jan Kovář, Veronika Švehlová, Lucie Kalábová, Anna Vincourková a Vladimíra Černínová. I díky jejich umístění se ZŠ Jelínkova dostala na druhé místo v celkovém pořadí. Organizátorům a všem závodníkům patří poděkování za vydařenou tečku za lyžařskou sezónou a nezbývá než se těšit na příště,

 za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

 

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: