Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
969537

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Školní družina v pátek 28. června

V pátek 28. června / den vysvědčení / je provoz školní družiny od 6.00 - 11.30 hod. Obědy se vydávají od 10.30 hod. Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme pohodové prázdniny a dovolenou.

Kolektiv vychovatelek

 

Požadavky na sešity v příštím školním roce 2019/2020

Požadavky na sešity 2019/2020 (PDF)

Okresní finále ZŠ ve volejbalu dívek

     Krnovská ZŠ Žižkova uspořádala finálový turnaj volejbalistek ze základních škol okresu Bruntál. Na něj se dlouho dopředu připravovaly i hráčky ZŠ Jelínkova z Rýmařova. Sedm družstev bylo nalosováno do dvou skupin, ze kterých po vzájemných zápasech vždy dvě postoupila do semifinále.

Rýmařovská děvčata Šárka Beyerová, Simona Gorčíková, Klára Mrvcová, Nicol Kotrlová, Natálie Tichá, Kateřina Procházková a Ivana Hořínková svou skupinu vyhrály, postup do finále jim však v následujícím zápase nevyšel. Přesto neodjely s prázdnou, neboť v báječně vyhecovaném souboji o třetí místo zaslouženě  zvítězily a odvezly si bronzový pohár a hlavně chuť dále se věnovat tomuto náročnému, ale krásnému sportu. Za vzornou reprezentaci jim děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích,

 

 za ZŠ Jelínkova 1 Karel Toman

(foto a text Karel Toman)

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde:
„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich