Spřátelené weby
Přihlášení

Přihlášení

Počet zobrazených článků
1025152

Info

Základní škola Rýmařov,

Jelínkova1, okres Bruntál

Příspěvková organizace

Jelínkova 1

795 01 Rýmařov

Telefon: 554 255 111

IČO: 00852635

DIČ: CZ00852635

ID Datové schránky: u57huji

Elektronická podatelna: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Plakátek

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Medlovský Cross 2019

Po šestnácté za sebou uspořádala na konci října ZŠ a MŠ Medlov běžeckou soutěž pro nejzdatnější přespolní běžce. Bývalá motokrosová trať v medlovském lesoparku Skalky se velmi blíží skutečnému trailu a je velmi náročná i za letošního výjimečně krásného počasí.

Za každou školu zde soutěží dvanáctičlenné družstvo složené ze čtyř kategorií žáků a žákyň a snaží se o co nejlepší umístění, neboť vítěz týmové soutěže si odnáší velký putovní pohár se štítky vítězných škol. Konkurenci letos tvořilo 9 škol z Uničovska a jedna z Polska. O medaile bojují také jednotlivci ve svých kategoriích. Mladší dívky absolvují běh na 1500m, starší na 2000m, mladší hoši běží také 2000m a nejstarší borci potom 3500m, všichni v terénu, který střídavě klesá a stoupá a je zpestřen několikanásobným výběhem z proslulé rokle.

 

Několik generací vytrvalců z naší školy se Medlovského Crossu účastní od roku 2012. Podařilo se jim za tu dobu, včetně letošního ročníku zvítězit sedmkrát, letos dokonce popáté v řadě. Individuálně se na druhém místě prosadil Eathan Pospíšil. Spolu s ním se výborně umístili ostatní členové vítězné výpravy : Eliška Horká, Tereza Pospíšilová, Vendula Ambrožová, Jan Lúčan, Martin Kovář, Ondřej Baslar, Ondřej Křenek a František Sázel a Anna Vincourková.

Trojnásobnou radost mohly mít Veronika Švehlová a Vivian Pospíšilová, neboť nejenže se této soutěže zúčastnily potřetí, ale pokaždé se jim podařilo se svým týmem vyhrát. Medlovský Cross uzavřel podzimní běžeckou etapu školních sportů a my našim běžcům a běžkyním děkujeme za vynikající výkony v náročných podmínkách.

Karel Toman

Sportovní život školy

Multimediální učebna

Jste zde: