Školní kolo ve šplhu na 2. stupni

. Publikováno v Šplh.

Ve čtvrtek 21. 11. 2013 se na 2. stupni uskutečnilo školní kolo ve šplhu. Nejdříve soutěžila děvčata a po nich závodili chlapci. Soutěžilo se v kategoriích mladší a starší žákyně/žáci, tj. 6-7. třída a 8-9. třída.

Závody probíhaly svižně a plynule za povzbuzování spolužáků a závodníků. Závodilo 19 děvčat a 16 chlapců. A jak to všechno dopadlo?

V kategorii mladší dívky zvítězila Jana Hamplová, druhá skončila Natálie Lachnitová a třetí Šárka Ščuková. U starších dívek zvítězila Monika Trvalová, druhá skončila Jana Altmanová a třetí Kateřina Sekaninová. V kategorii mladších hochů byl jako první Tomáš Nebes, druhý Milan Lasovský a třetí Matyas Schwarz.

U starších hochů o pouhou jednu setinu po součtu dvou nejlepších časů zvítězil Patrik Král, druhý skončil Josef Kavka a třetí Honza Camfrla. Je třeba poděkovat taky spolehlivým pomocníkům hlavně ze 7. C při organizování závodů a paní učitelce Pallové při zpracování výsledků.

Výsledky všech závodníků budou zveřejněny na nástěnce Tv a na webu školy. Na závěr ještě zveřejním nominaci na okresní kolo, kde všichni jmenovaní i s náhradníky slíbili reprezentaci školy.

Okresní kolo se koná ve středu 11. prosince v Krnově na SPgŠ A SZŠ.

NOMINACE:

starší dívky: Trvalová, Altmanová, Sekaninová, Pinďáková? (náhradnice Hamplová L., Matušková)
starší hoši: Král, Kavka, Camfrla, Lasovský J. (N Šalmík)
mladší dívky: Hamplová J., Lachnitová, Ščuková, Pallová (N Orságová, Stržínková)
mladší hoši: Nebes, Lasovský M., Schwarz, Hlaváček (N Bubela, Štulo)

30. 11. 2013 Mgr. Miloslav Slouka

{oziogallery 189}