Oznamujeme, že ve dnech od pondělí 27.1 do čtvrtku 30.1. 2020 je z důvodů chřipkové epidemie vyhlášeno ředitelské volno.

V pátek 31. 1. 2020 pak jsou jednodenní pololetní prázdniny.

podrobnosti k vyhlášenému ředitelskému volnu: zde

Nabízíme použitá funkční zařízení ze školní jídelny.

El. konvektomat RETIGO 20x 1/1 Vision                      80 000,- Kč

Myčka černého nádobí                                            80 000,-Kč

Myčka bílého nádobí s automatickým posuvem       100 000,- Kč

Dotazy případných zájemců odpoví Bc. Jana Egidová, vedoucí školní jídelny, tel. 554255130.

Krajské finále ASŠK ve šplhu

Po vynikajícím úspěchu naší školy na okresním finále ve šplhu a postupu žáků 8-9 tříd do krajského finále, naši starší žáci nezklamali a výborně reprezentovali v této soutěži region Bruntálska.

Ve středu 13. února se ve Frýdku Místku utkali s dalšími 4 postoupivšími nejlepšími školami moravskoslezského kraje. Soutěžilo se ve čtyřech kolech ve šplhu na tyči, kde se čas měřil elektronicky. Přestože byl pro naše reprezentanty tento způsob měření a šplh dost nezvyklý, dokázali zabojovat a skončili na skvělém druhém místě. I v jednotlivcích se hoši neztratili a mezi 20 soutěžícími se umístili na 4, 6, 9 a 11 místě. Družstvo tvořili Jan Baran, Kryštof Kovařík, Roman Hradil a Pavel Biras. Jmenovaní zaslouží pochvalu a dík za vzornou reprezentaci školy, slušné chování a vystupování na závodech. Družstvo doprovázel učitelé tělesné výchovy Mgr. Miloslav Slouka.

Mgr. Miloslav Slouka

Výsledky krajské kolo (pdf)

Sportovní život školy