Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Listopadové kolo Okresní florbalové ligy žáků

Druhé kolo žákovské ligy okresu Bruntál, které se odehrálo na půdě Karlovic skončilo pro hráče Jelínkovy 1 nejlepším možným výsledkem. Rýmařov, z předchozího kola druhý tentokráte zaválel na všech frontách a povedlo se mu to, co ještě nikomu předtím.

Vláďa Šiška, Kuba Ondrák, Michal Štefanišin, Zdeněk Adámek, Kuba Sekanina, Ríša Koňařík a Radek Sacký si nejenže odvezli vítězství v turnaji a první místo v tabulce ligy a posledně jmenovaný vede kanadské bodování, navíc si však pojistili první místo v hodnocení Fair-play týmů za sportovní chování a projev a vystupování během turnaje.

Tento výsledek hráče, jejich fanoušky i trenéra nesmírně těší a všichni věříme, že se bude dařit i v příštím kole pořádaném v předvánočním duchu na ZŠ Okružní Bruntál 18. prosince.

Karel Toman

Kanadské bodování