Jídelní lístek

. Publikováno v Jídelna

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ VÝDEJNY

  

Aktuální jídelní lístek naleznete níže v textu:

 OZNÁMENÍ   !!!

Vážení rodiče, strávníci,
školní jídelna  počínaje 4.lednem 2021(pondělí) přihlásí všem strávníkům obědy dle jejich stravovacích zvyklostí s výjimkou  žáků, kteří mají distanční výuku. 
Žádáme vás všechny o kontrolu svých stravovacích účtů !!!
Pokud o stravování nebudete mít zájem, tak si jej včas odhlaste přes stravovací systém na www.strava.cz
 
Výdej  cizím strávníkům  zůstává nadále v čase od 10,oo do 11,oo hod. přes výdejní okno do jídlonosičů. 
 
Žáci, kteří účastní prezenční výuky konzumují oběd i svačinku přímo v jídelně.
 
Žáci, kteří se účastní distanční výuky si mohou oběd vyzvednou do jídlonosičů přes výdejní okno v čase od 13,oo do 14,oo hod.
 
 
Pokud se nedostanete do stravovacího systému, tak volejte na číslo 554 255 130 (737 544 329) a obědy si objednejte/odhlaste  u vedoucí ŠJ. 
Děkujeme za pochopení a za kolektiv pracovníků školní jídelny Vám všem přejeme pevné zdraví a vše dobré v novém roce
 
Egidová Jana, ved. ŠJ
 
Všichni musí dodržovat rozestupy 2 m, dezinfikovat si ruce a mít zakryté rouškou dýchací cesty (nos i ústa). Strávníci musí rovněž dodržovat stanovený zasedací pořádek v jídelně
 
Stravné si každý strávník ŠJ odhlašuje a přihlašuje sám.

  

  

Jídelníček   od 18.  do  22. ledna    2021

Jídla obsahují alergeny zapsané za názvem pokrmu v závorce

Pondělí 

Polévka:   Selská     (A: 1,9)   

  1. Rizoto s vepřovým masem, zeleninou a sýrem, čalamáda (A:1p,7,9)   
  2. Palačinky s tvarohem a rozinkami (A:1p,3,7)             
  3. Bezlepek: Selská, Rizoto s vepř. masem, zeleninou a sýrem, čalamáda (A:7,9)

Svačinka: Mrkvovník s citrónovou polevou (piškot), bílá káva   (A: 1p,3,7)

Úterý               

­­Polévka:  Drožďová s noky       (A: 1p,3,9)        

  1. Kuře na paprice, těstoviny, ovoce (A:1p,3,7)   
  2. Čočkové karbanátky, vařené brambory, steril. okurek, ovoce (A: 3,7,9)   B 
  3. Bezlepek: Drožďová s noky, Kuře na paprice, těstoviny, ovoce (A:3,9)

Svačinka:  Královský chléb s máslem, šunkou a zeleninou, ovocný čaj   (A: 1p,7)

Středa                                                           

Polévka:      Mrkvovomedová    (A:1p,9)     B

  1. Treska na bylinkách, vařené brambory, kompot (A:4)     B        
  2. Lokše (placky z vař.brambor) z kysaným zelím a vepřovým masem (A: 1p,3)
  3. Bezlepek: Mrkvovomedová, Treska na bylinkách, vař. brambory, kompot (A:3,9)

Svačinka: Hranolky, kečup, džusík     (A:)

Čtvrtek                      

Polévka:       Česneková s vejci a bramborami    (A:1p,9)     

  1. Hrachová kaše, párek, steril. okurek, chléb, ovoce   (A:1p+j+ž)   B 
  2. Fazole s drcenými rajčaty a krůtím masem, chléb, ovoce (A:1p+j+ž, 9)    B
  3. Bezlepek: Česneková, Hrachová kaše, párek, steril. okurek, chléb, ovoce (A:3,9) 

Svačinka: Chléb s medovým máslem, čaj s mlékem   (A:1p+j+ž,7)

Pátek                                                                                                

Polévka:       Zeleninový krém s krutóny     (A: 1p,9)    B    

  1. Kuřecí plátek sypaný šunkou a sýrem, bramborová kaše (A:1p,7,9)  
  2. Pohanka s anglickou slaninou a sýrem NIVA (A:7)   
  3. Bezlepek: Zeleninový krém, Kuř. plátek sypaný šunkou a sýrem, br.kaše (A:9)

Svačinka:  Rohlík s cizrnovou nutelou, ovocný čaj (A: 1p,5,7)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                               

Egidová Jana

 

Jídelníček   od 25.  do  29. ledna    2021

Jídla obsahují alergeny zapsané za názvem pokrmu v závorce

Pondělí 

Polévka:   Frankfurtská     (A: 1,9)   

  1. Vepřové maso v kapustě, chléb, ovoce (A:1p+j+ž,9)     B
  2. Kuskusové rizoto s rybou, sýrem a zeleninou, ovoce  (A:1p,4,7,9)   B          
  3. Bezlepek: Frankfurtská, Vepř. maso v kapustě, chléb, ovoce (A:9)

Svačinka: Ovocné pyré, rohlík, ovocný čaj   (A: 1p)

Úterý               

­­Polévka:    Hrstková  (A: 1p,9)       B 

  1. Krůtí kostky po burgundsku, šťouchané brambory, moučník (A:1p,3,7)   
  2. Játrová omáčka, kynutý knedlík, moučník (A: 3,7,9)    
  3. Bezlepek: Hrstková, Krůtí kostky po burgundsku, šť. brambory, moučník (A:9)

Svačinka:  Pudink, loupák, nápoj    (A: 1p,7)

Středa                                                           

Polévka:      Fazolová    (A:1p,9)     B

  1. Žemlovka s jablky    (A:1p,7)             
  2. Gratinované brambory s brokolicí a sýrem (A:7)   
  3. Bezlepek: Fazolová, Žemlovka s jablky    (A:9)

Svačinka: Chléb s tuňákovou pomazánkou, paprika, čaj s citrónem     (A:1p+j+ž, 4,7)

Čtvrtek                      

Polévka:       Dršťková z hlívy ústřičné      (A:1p,9)      B

  1. Vepřová pečeně, dušený špenát, bramborový knedlík, ovoce (A:1p,3,9)   B 
  2. Zeleninový salát s uzeným lososem, pečivo, ovoce (A:1p,4)    B
  3. Bezlepek: Dršťková z hlívy, Vepř. pečeně, duš. špenát, bramb. knedlík, ovoce (A:3,9) 

Svačinka: Chléb s Tvarůžkovou pomazánkou, mléko   (A:1p+j+ž,7)

Pátek                                                                                                

Polévka:       POLOLETNÍ   PRÁZDNINY / SANITÁRNÍ  ÚKLID    

  1. --- (A:)  
  2. --- (A:)   
  3. Bezlepek: --- (A:)

Svačinka:  --- (A:)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                          Egidová Jana

 

Jídelníček   od 1.  do  5. února    2021

Jídla obsahují alergeny zapsané za názvem pokrmu v závorce

 

JARNÍ   PRÁZDNINY – výdej  pouze do jídlonosičů  od 10,oo do 11,oo hod.

Pondělí 

Polévka:   Kmínová s vejci a noky     (A: 1,3,9)   

  1. Vepřový perkelt, halušky, ovoce    (A:1p,3,9)   
  2. ---- (A:)             
  3. Bezlepek: Kmínová s vejci a noky, Vepř. perkelt, halušky, ovoce (A:3,9)

Svačinka: ---   (A: )

Úterý               

­­Polévka:  Gulášová       (A: 1p,9)        

  1. Kuřecí závitek plněný špenátem a sušenými rajčaty, vařené brambory (A:1p,3)     
  2. --- (A: )                                                                                                        
  3. Bezlepek: Gulášová, Kuřecí závitek plněný špenátem a suš.rajčaty, vař.brambory (A:3,9)

Svačinka:  ---   (A: )

Středa                                                           

Polévka:      Zeleninová   (A:1p,9)     

  1. Vepřová játra na slanině, dušená rýže, červená řepa (A:1p,9)            
  2. --- (A: )   
  3. Bezlepek: Zeleninová, Vepř.játra na slanině, dušená rýže, červená řepa (A:9)

Svačinka: ---    (A:)

Čtvrtek                      

Polévka:       Hovězí polévka s těstovinami a zeleninou    (A:1p,9)     

  1. Vepřový vrabec, kysané zelí, kynutý knedlík      (A:1p,3,7,9 )    
  2. --- (A:)   
  3. Bezlepek: Hovězí s těst. a zel., Vepř. vrabec. Kysané zelí, kynutý knedlík (A:3,9) 

Svačinka:  ---    (A:)

Pátek                                                                                                

Polévka:       Kapustová     (A: 1p,9)        

  1. Kuřecí, smažený stehenní řízek, vařené brambory, zelný salát (A:1p,3,7,9)  
  2. --- (A:)   
  3. Bezlepek: Kapustová, Kuř., smažený stehenní řízek, vař. brambory, zel. salát (A:3,9)

Svačinka:  ---  (A: )

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                                 Egidová Jana

 

Jídelníček   od 8.  do  12. února    2021

Jídla obsahují alergeny zapsané za názvem pokrmu v závorce

Pondělí 

Polévka:   Brokolicový krém     (A: 1,7,9)    B

  1. Boloňské lazaně s parmazánem, salát z čínského zelí s pomerančem (A:1p,7,9)   
  2. Smažená treska, vařené brambory, salát z čínského zelí s pomerančem (A:1p,3,4,7)  B           
  3. Bezlepek: Brokolicový krém, Boloňské lazaně, salát (A: 7,9)

Svačinka: Jogurt, rohlík, ovoce, nápoj   (A: 1p,7)

Úterý               

­­Polévka:  Špenátová       (A: 1p,3,9)      B  

  1. Pečené kuřecí stehno, bramborová kaše, kompot (A:1p,7)   
  2. Salát z černé čočky se zeleninou, pečivo (A: 1p, 9)   B 
  3. Bezlepek: Špenátová, Pečené kuř. stehno, bramb. kaše, kompot (A:3,9)

Svačinka:  Sýrová PIZZA, ovocný čaj   (A: 1p,3,7)

Středa                                                           

Polévka:      Minestrone zeleninová s knedlíčky z ryb  (A:1p,3,4,9)     B

  1. Vepřové srdce na smetaně, kynutý knedlík, ovoce (A:1p,3,7,9)             
  2. Hanácký salát (č.zelí, č.řepa, vejce, šunka, zakys. smetana), pečivo (A: 1p,3)   B
  3. Bezlepek: Minestrone, Vepř. srdce na smetaně, kynutý knedlík, ovoce (A:3,4,9)

Svačinka: Rohlík s taveným sýrem, kakao      (A:1p,7)

Čtvrtek                      

Polévka:       Hovězí s těstovinami a zeleninou     (A:1p,9)     

  1. Fazolový guláš s vepřovým masem, chléb, ovoce (A:1p+j+ž)     B
  2. Masové koule s játry a cibulovou omáčkou, polenta, ovoce (A:1p,3,9)   
  3. Bezlepek: Hovězí s těst. a zel., Fazolový guláš s vepř. masem, chléb, ovoce (A:9) 

Svačinka: Chléb s rybí pomazánkou, zelenina, čaj s citrónem   (A:1p+j+ž,4,7)

Pátek                                                                                                

Polévka:       Polévka z červeného zelí s brusinkami     (A: 1p,9)    B    

  1. Kuřecí plátek na zelenině, kari rýže, zelný salát (A:1p,9)  
  2. Plněný zelný list, šťouchané brambory s cibulkou (A:1p,3)   
  3. Bezlepek: Polévka z č.zelí s brusinkami, Kuř. plátek na zel. kari rýže, zel. salát (A:9)

Svačinka:  Koblihy s džemem, ovocný čaj (A: 1p,3,7)

Každý  den  jsou  připraveny  nápoje  

Jídla pro vás připravil kolektiv kuchařek ŠJ

Změna jídelníčku vyhrazena                                                                                                 Egidová Jana

                            

Seznam  alergenů: 

01 Obiloviny obsahující lepek: p=pšenice, ž=žito, j=ječmen

02 Korýši

03 Vejce

04 Ryby  

05 Podzemnice olejná (arašídy)

06 Sójové boby (sója)

07 Mléko

08 Skořápkové plody (mandle, lísk. ořechy, vlaš. ořechy, kešu, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makademie a výrobky z nich)

09 Celer

10 Hořčice a výrobky z nich

11 Sezamová semena (sezam) a výrobky z nich

12 Oxid siřičitý a siřičitany (v koncentr. vyšších 10mg., ml./kg nebo l, vyjádřeno SO2

13 Vlčí bob (lupina) a výrobky z něj

14 Měkkýši a výrobky z nich

 Stravné je možné uhradit následujícími způsoby:

- jednorázově, bezhotovostním příkazem  z účtu. Nejlépe vždy nejpozději 20. dne v měsíci. Platba musí být připsána na účet strávníka  k 25. dni v měsíci.

- Trvalým příkazem (v libovolné bance), vlastník účtu si zadá u svého peněžního ústavu trvalý příkaz k platbě požadované částky stravného ve školní jídelně k 20.dni předchozího měsíce na následující měsíc (např. platba musí být 20.srpna na září, 20.září na říjen apod. ). Vyúčtování bude prováděno (přeplatky) vždy v měsíci lednu a červenci. Bude-li platba provedena ve stanoveném termínu, není nutné, aby byl ve školní jídelně předkládán doklad o zaplacení osobně. 

Každá úhrada musí mít tyto náležitosti:

- Číslo účtu (jídelna)
- Variabilní symbol 
- Jméno strávníka – žáka, studenta apod. ve zprávě pro příjemce 

Pokud je platba prováděna v závěru kalendářního měsíce (např. 29. nebo 30. dne), je nutné, aby byl paní pokladní ve školní jídelně předložen doklad o zaplacení.

Prosíme strávníky, aby si druhé výběrové jídlo objednávali s dvoudenním předstihem (např. ve čtvrtek na pondělí, v pondělí na středu apod.)

Odhlášky obědů musí být provedeny včas. Je nutné odhlašovat se nejpozději den předem do 14:00 hod.

Výdej obědů strávníkům v jídelně bude realizován každý den vždy od 11:30 do 14:00 hod. Výdej do jídlonosičů probíhá od 11,oo do 11,30 hod.

Organizační a provozní řád ŠJ je umístěn na stránkách školy.

Vedoucí ŠJ: Jana Egidová

Školní jídelna ZŠ, ul. 1. Máje 30, Rýmařov 795 01