Začátek školního roku 2021/22

. Publikováno v Pro rodiče.

zahajeniVážení rodiče,

ve středu 1. 9. 2021 nastupují žáci do školy. Přijměte prosím několik informací, které s nástupem dětí souvisí.

Výuka bude 1. 9. probíhat od 8 do 9:40 hodin. Do školní jídelny na oběd je možné v tento den jít již od 10 do 11 hodin a následně od 11,30 do 13 hodin. V dalších dnech jídelna vydává stravu v běžném časovém režimu (informace naleznete na webu školy).

Školní družina funguje od prvního dne v běžném časovém režimu. Ráno od 6 do 8 hodin, odpoledne do 16 hodin.

Od čtvrtku bude na škole výuka probíhat dle rozvrhu, který naleznete v systému Bakalářů.

S nástupem dětí do školy bohužel opět souvisí i covidová opatření, která jsou velmi podobná těm z konce školního roku.

Ve stručnosti uvádím zásadní:

·         Žáci se budou testovat (samotesty) antigenními testy v termínech 1. září, 6. září a 9. září. Poté by testování mohlo, za podmínky, že nebude odhaleno lokální ohnisko nákazy, skončit.

·         Testovat se nemusí žáci s dokončeným očkováním a žáci, kteří prodělali covid a od onemocnění neuběhlo ještě 180 dnů. Testovat se nemusí ani žáci, kteří se prokáží platným negativním testem z odběrového místa.

·         Žáci jsou ve třídách a během výuky bez roušek.

·         Ve společných prostorech školy nosí žáci roušky.

·         Na škole platí zvýšená hygienická opatření, dle nařízení MŠMT.

Vážení rodiče,

Přeji Vám i Vašim dětem, abyste letošní školní rok prožívali ve zdraví a pohodě.

Jan Jablončík, ředitel školy