Veletrh středních škol

. Publikováno v Výchovný poradce

Vážení rodiče.

  Předkládám Vám informace z krajského úřadu Moravskoslezského kraje o připravovaném online Veletrhu středních škol Moravskoslezského kraje, který se bude konat od 18. 1. do 4. 2. 2021.

Mgr. Petr Brulík, výchovný poradce

 

Dobrý den,

zveme Vás, rodiče, učitele a žáky posledních ročníků, k návštěvě ONLINE Veletrhu středních škol Moravskoslezského kraje, který se uskuteční ve dnech 18. ledna až 4. února 2021. 

 Bruntál 18.1. a 27.1.2021 (viz příloha Termíny) vždy od 10 do 18 hodin na platformě ZOOM - https://veletrh-skol.msk.cz/.

 ONLINE TERMÍNY NALEZNETE ZDE:    TERMÍNY VELETRH MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

 Také poradci IPS (za Bruntál – Bc. Jana Ondrášková, DiS. a Markéta Grunerová budou  připraveny po celou dobu Veletrhu zodpovídat dotazy žáků a jejich rodičů).

  Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších Přílohách níže.

 

Veletrh je organizován Moravskoslezským krajem, Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Úřadem práce České republiky v Ostravě a je určen žákům, jejich zákonným zástupcům a všem uchazečům o studium na středních školách v našem kraji pro školní rok 2021/2022. Online Veletrh středních škol MSK je realizován pod záštitou náměstka hejtmana kraje pro školství a sport Mgr. Stanislava Folwarczneho. Učitelé a případně i žáci z aktuálně 116 přihlášených středních škol všech zřizovatelů působících na území Moravskoslezského kraje budou distanční formou prezentovat školu a odpovídat na otázky zájemců o studium, a to prostřednictvím aplikace ZOOM na portálu veletrh-skol.msk.cz, který bude veřejnosti zpřístupněn od pátku 15. ledna 2021. Online prezentace středních škol bude v našem kraji probíhat ve dnech 18. ledna až 4. února 2021 po jednotlivých okresech (pro školy sídlící v daném okrese), v každém okrese vždy ve dvou stanovených dnech v čase 10:00 – 18:00 hodin. V přílohách naleznete termíny online videohovorů a prezentací středních škol po jednotlivých okresech, bannery propagující veletrh, k využití zasíláme také odkaz na propagační televizní spot. Budeme nesmírně potěšeni úspěšným naplněním naší vzájemné spolupráce pro lepší informovanost a propagaci veletrhu.

 

Spot na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=2gDZJ4j9uZs

 

Spot na Google Drive - možnost stažení

https://drive.google.com/file/d/1p0q3cMBx2c2vdjGVoOQIMphGleLOwWHM/view

Děkujeme Vám za vstřícnost a aktivní spolupráci v této nelehké době a přejeme všem pevné zdraví.

S úctou

PaedDr. Libor Lenčo, vedoucí odboru školství, mládeže a sportu