Čtvrté kolo Okresní florbalové ligy

. Publikováno v Školní řád

27. 2. se na hale rýmařovského Gymnázia a SOŠ se po zimní přestávce odehrálo čtvrté kolo Okresní florbalové ligy žáků a zahájila se tak druhá půle soutěže. Tentokrát se zúčastnilo šest z osmi týmů a florbalisté se vzájemně utkali systémem každý s každým. Vzhledem k velkému hřišti se nehrálo obvyklým způsobem 3+1 a do hry se mohl zapojit hráč navíc.

Naše výprava vyrazila ve složení Adam Čermák, Jan Jablončík, Jiří Palla, Matěj Papaj, Ondřej Křenek, Ondřej Hrabina, Tadeáš Procházka, Roland Wenzel, Jan Zapletal, František Moják, Eathan Pospíšil a Václav Černín. Sehráli pět těžkých zápasů, velký prostor a množství osobních soubojů dalo zabrat především obráncům. Jedna remíza, jedna prohra a tři výhry jim zajistily první místo v turnaji a zároveň si kluci stále drží vedení v celkové tabulce. Do konce soutěže zbývají dvě kola a někteří už jakoby z dálky slyší cinkot zlatých medailí. Optimismus a vysoká morálka mužstva je na místě, zároveň je však stále na čem pracovat.

Karel Toman