Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Vybíjená

Dne 19. 3. a 25. 3. 2015 proběhla okresní kola ve vybíjené v Krnově na ZŠ Žižkova.

19. 3. bojovali o postup do krajského kola v kategorii Otevřené (4. a 5. roč. ) také naši borci ze ZŠ Rýmařov. Jak nám určil los, hned 1. zápas jsme se utkali s nejsilnějším domácím týmem, kterému jsme bohužel podlehli. Zklamání však vystřídala velká bojovnost, připravenost a radost. Další 4 zápasy jsme hladce vyhráli a vybojovali tak nádherné 2. místo.

K dalšímu klání o postup do krajského kola v kategorii Dívky ( 4. a 5. roč. ) došlo 25. 3. Je to k nevíře, ale opět nám los určil 1. zápas s domácími děvčaty. Naše bojovnice v čele s Terezkou Talíkovou nenechaly nic náhodě a ve třech zápasech nedaly soupeřkám šanci. V posledním zápase se ZŠ Smetanův Okruh nám chybělo štěstí. V celkovém skóre jsme obsadily úžasné 2. místo. Postup nám utekl o 1 vybitou hráčku.

Klukům a děvčatům patří velký dík nejen za nádherný sportovní zážitek, ale také za výbornou reprezentaci školy a našeho města.

Mgr. Hana Hájková

CELKOVÉ POŘADÍ CHLAPCI :