Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Den otevřených dveří v družině na 1.máje 30

. Publikováno v Oznámení.

Srdečně zveme všechny rodiče dětí přihlášených do školní družiny na ul. 1.máje 30, na “Den otevřených dveří”. Dne 27.9.2023 v čase od 13:00 do 16:00 hodin Vám poskytneme k nahlédnutí prostory školní družiny. 

Budete mít možnost prohlédnout si v klidu třídy, ve kterých Vaše děti tráví svůj volný čas před a po vyučování, a hračky se kterými si hrají. Poznáte blíže paní vychovatelky, které se starají o Vaše děti, a v neposlední řadě pro Vás budeme mít nachystané pohoštění a rády Vám uvaříme kávu nebo čaj. Budeme rády, když si na nás a Vaše děti uděláte čas a jedno odpoledne strávíme společně v naší družině.

Na závěr ještě jedna prosba, děti si v družině hrají i na zemi, vemte si proto s sebou přezůvky. Děkujeme za pochopení.

Jste srdečně zváni a moc se na Vás těšíme.

Kolektiv vychovatelek z družiny 1.máje 30.