Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Velikonoční dopoledne s parlamentem

. Publikováno v Školní parlament.

parlamenelikonoce2Poslední dny před velikonočními prázdninami přímo vybízejí k akcím, které by zvedly žáky ze školních lavic a umožnily jim užít si dopolední výuku trochu jinak, než jsou zvyklí. A že jich na naší škole tento týden bylo! Muzikohraní, Den deskových her, Májová notička,... 

 

  
Pozadu nezůstal ani školní parlament, který si pro žáky 2. ročníku připravil Velikonoční dopoledne plné úkolů, hádanek i dovednostních soutěží. 
Pro úspěšné řešitele byly připraveny omalovánky, které vytvořila členka školního parlamentu Charlotte Applová. Kromě velikonoční tematiky na nich nechyběla ani lemurka Evža, maskot naší školy. A kdo chtěl, tomu Charlotte s Adélou namalovaly na obličej vybraný motiv.
 
O druháčky se na jednotlivých stanovištích starali starší žáci z 2. stupně, kterým patří velký dík za zorganizování celé akce.
 
Mgr. Helena Čuková