Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Setkání dětských recitátorů

. Publikováno v Školní soutěže.

Každý rok soutěží žáci 1. až 5. tříd v přednesu básní.

Letošní setkání malých recitátorů se uskutečnilo v pondělí 10. února v rýmařovském sále ZUŠ v odpoledních hodinách, takže se jí mohli zúčastnit i rodiče dětí. Slavnostní prostředí i úvodní klavírní minikoncert žáků ZUŠ pod vedením paní učitelky Hradilové motivoval malé recitátory k velkým a pěkným výkonům, za které obdrželi sladké červené jablko. Svého úkolu se velmi dobře zhostila i odborná porota, která vybrala z řad přednášejících zástupce pro okresní kolo v recitaci v Krnově 6. března 2014.

Děkuji všem dětem za jejich úsilí, odvahu vystoupit před plným sálem i za zážitek z poslechu hezkých a někdy i velmi vtipných básní. Současně děkuji panu řediteli Jiřímu Tauferovi za možnost využití pěkného prostředí sálu, jež kladně ovlivnil letošní přehlídku. Děkuji členům poroty paní Miroslavě Misařové, Silvii Jablončíkové, panu Pavlu Hejskovi, Lukáši Krumpolcovi a řediteli základní školy Miloslavu Horkému. Mé poděkování patří i zástupci ZŠ Rýmařov Jiřímu Gajdošovi a paní Evě Hradilové za pomoc při organizaci.

Chtěla bych popřát vybraným žákům Alexandře Glacnerové, Kryštofu Kovaříkovi, Sáře Šmaterové a Magdaléně Niklové mnoho úspěchů v okresním kole recitační soutěže.

Dagmar Gajdošová

{oziogallery 195}