Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

První kolo Okresní florbalové ligy žáků 2013/2014

Sedmnáctý den letošního října patřil v našem sportovním kalendáři již čtvrtému ročníku zaběhnuté florbalové ligy, pořádané pro osm vybraných družstev okresu Bruntál. Naše škola ani tentokráte nechybí a je to dobře, protože úvodní turnaj se nadmíru vyvedl.

Vítězné tažení čtyřčlennou základní skupinou, osmifinálem a semifinálem bez jediné prohry skončilo až v bitvě o první místo s výborně hrajícím Vrbnem. Na celkovém výsledku Rýmařova se výrazně podepsal Radek Sacký, který rozehrál střelecký koncert už od samého začátku turnaje a po prvním kole je v tabulce kanadského bodování druhý.

Za zmínku stojí utkání s nádechem tradičního derby proti favorizované Břidličné, kdy za minutu a půl od úvodního hvizdu Radek nasázel soupeři čtyři branky a na jednu nahrál. Zdatně mu asistovali gólman Zdeněk Vilímek ve své brankařské premiéře, zkušení a neústupní obránci Zdeněk Adámek, Kuba Ondrák a Honza Camfrla a další šídla v útoku, Michal Štefanišin a Kuba Sekanina. První turnaj pro nás skončil výborným druhým místem v tabulce, prvním místem v bodování Fair – Play a příslibem dalších úspěšných vystoupení v této soutěži.

Karel Toman