Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Přeskok přes švihadlo trošku jinak aneb ….. skákací maraton druhých tříd

švihadloPosilněni svačinami se všichni žáci 2.A, 2.B a 2.D vydali v úterý 1.3.2022 do tělocvičny školy na Národní ul. za svými kamarády ze 2.C. Zavzpomínali přitom trošku na “vůni” prvních tříd - kam chodili vloni. Hlavně si ale přišli všichni zazávodit, povzbudit své kamarády a !!! zahájit a nasadit laťku ve skákacím maratonu !!!

Poprvé se tělocvična otřásla v základech při boji o medaile jednotlivců. A jak to dopadlo?

Nejlepší skokanky druhých tříd jsou:

3. místo CHOVANIECOVÁ ŠÁRKA (118 sk)

2. místo VRABKOVÁ STELLA (121 sk)

1. místo NEUMANNOVÁ ELIŠKA (124 sk).

Chlapci dopadli takto:

3. místo TRLICA RICHARD (118 sk)

2. místo POLÁK MARTIN (123 sk)

1. místo VAGNER MICHAL (134 sk).

Hned po krátké přestávce byl poprvé odstartován skákací maraton. Sami asi tušíte, že zvládnout 752 přeskoků není jen tak. Když se ale všichni kamarádi ze třídy dají dohromady - tak to není nemožné.

Takže - 10 minut, 78 skokanů, 4 švihadla a 4 paní učitelky, které se pořádně zapotily. Tělocvična se otřásala podruhé.

CELKOVÉ POŘADÍ TŘÍD:

4. místo 2.D (538 sk)

3. místo 2.C (660 sk)

2. místo 2.B (699 sk)

1. místo 2.A (752 sk).

Celkem neuvěřitelných 2 649 přeskoků. Gratulujeme všem - protože tento úžasný výkon je VÁS VŠECH !!!

švihadlo5

švihadlošvihadlo2švihadlo6