Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Pospolitost, nadšení aneb zdravé klima ve třídě

. Publikováno v Metodik prevence.

V rámci prevence rizikových jevů jsme oslovili odborníky ze společnosti Open House, aby pro žáky 5. ročníků připravili 4 hodinový program zaměřený na zlepšení klimatu ve třídách.

Pod vedením lektorského týmu Mgr. Veroniky Žákové a Kamila Gavendy se žáci formou her a aktivit dostávali do takových situací, které jim pomáhaly uvědomit si, co všechno je zapotřebí udělat pro to, aby jim ve třídě bylo hezky. Někteří žáci si vyzkoušeli učitelskou roli a dospěli k názoru, že to není tak jednoduchá práce, jak se možná některým jeví. Jiní si uvědomili důležitost pozitivního vnímání a doufáme, že všichni „zasadili semínko“ pro tvořivost, sebeúctu, nadšení a především POSPOLITOST.

Mgr. Jana Kroutilová