Fotosoutěž - Selfie s dinosaurem

. Publikováno v Projekt Naši přátelé

V letošním roce jsme se v rámci družebního zájezdu do polského Ozimku zúčastnili mikrofotosoutěže „Selfie s dinosaurem“, kterou pro nás zorganizovala paní Grażyna Świercz ze spřátelené školy PSP v Ozimku.

V průběhu druhé červnové soboty, kterou jsme trávili společně v krasejovském Juraparku, se přibližně čtyři desítky dětí zvěčnily s vybraným dinosaurem a takto pořízené momentky (výhradně selfie!) pak posoudila komise složená z dětí partnerské školy - tzn. Češi vybírali vítězná polské selfíčka a naopak.

Posoudit, která jsou nejhezčí, byla práce těžká, každý obrázek měl totiž „něco do sebe“. Nakonec se podařilo vybrat na obou stranách sedm nejlepších, jejichž autoři se mohou těšit z cen motivovaných prehistorií.

Gratulace patří všem a už se těšíme na podobné vtipné klání třeba napřesrok! Z čeho se vybíralo a jak to dopadlo, posuďte sami.

FOTKY SELFIE S DINOSAUREM

FOTKY SELFIE S DINOSAUREM II

Petra Mížová

Pro zájemce o virtuální prohlídku Juraparku přikládám:

http://www.juraparkkrasiejow.pl/en/