Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Okresní kolo Anglické olympiády

. Publikováno v Školní soutěže.

IMG 20230301 130614Adéla Pavlů loňský titul obhájila!!!

Naši žáci Matěj Gerhard (7.C)  a Adéla Pavlů (9.A)  se jako vítězové školního kola ve svých kategoriích zúčastnili okresního kola Anglické olympiády v Krnově konané ve středu 1. března.

 Vysoce náročné utkání, ve kterém se potkali ti nejlepší angličtináři ze základních škol i gymnázií celého bruntálského okresu vyneslo našemu mladšímu reprezentantovi 10. místo z celkového počtu 18 účastníků a to i v situaci, kdy každý ztracený bod silně hýbal umístěním.

V kategorii starších žáků Adéla podala úžasný výkon, na body porazila všechny své protivníky i z kategorie gymnázií (!!!) a slavně tedy OPĚT zvítězila v celém okresním kole. Od členů zkušební poroty víme, že disciplínami Porozumění poslechu a Gramatický test prošla bez problémů  a v mluvené aktivitě - bezprostřední konverzace na předem neznámé téma - excelovala a svým výkonem dokázala strhnout porotu k nejvyššímu hodnocení celého dne. Tímto skutkem postoupila do krajského kola, které se bude konat v průběhu května v Moravské Ostravě.

Oběma soutěžícím srdečně blahopřejeme.

Děkujeme vyučujícím Aj a také rodinám žáků za skvělou podporu, v neposlední řadě děkujeme i vedení školy, mimo jiné i za zapůjčení školního vozidla.

 

Mgr. Miroslav Kůdela,

 

vedoucí kabinetu Aj

IMG 20230301 130614