Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla
 
 

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

 

Seznam přijatých prvňáčků

Anglická olympiáda - dvakrát stříbro pro Jelínkova 1, Rýmařov

. Publikováno v Školní soutěže.

2024 Vítězové školní koloVe čtvrtek 7. března 2024 se dvě naše žákyně zúčastnily okresního kola Anglické olympiády konané ve středisku volného času v Krnově. V kategorii 1A - mladší žáci - nás reprezentovala všestranně talentovaná Kateřina Psotová ze třídy 7. A, v kategorii 2A – starší žáci – nadaná Rozálie Baranová z 9.C.

Obě žákyně byly vítězky ve svých kategoriích školního kola, které proběhlo v polovině února 2024. Ve velmi silné konkurenci žáků ze všech základních škol celého okresu naše děvčata úžasně zabojovala a obě se shodně umístily na druhém - stříbrném místě ve svých kategoriích v situaci, kdy každý půl bod rozhodoval o výsledném pořadí. Dokázaly zkušebním komisím, že nejen výborně umí anglickou gramatiku a mají širokou slovní zásobu, ale i komunikují na vysoké úrovni téměř rovné maturitní zkoušce! Blahopřejeme!!!

Dále bych rád poděkoval svým kolegům Mgr. Kristýně Baranové, Bc. Petře Lambelin a Bc. Jiřímu Krupovi za vedení a pomoc našim žákyním při přípravě na okresní utkání, v neposlední řadě i ostatním kolegům, kteří pomáhali s organizací školního kola, a to Mgr. Daniele Koňaříkové, Ms. Herdis Soorsk a Mr. Peter Costigan.

Slečně Baranové přejeme mnoho úspěchů do života na střední škole a doufáme, že slečna Psotová příští rok své nadání zúročí opět úspěšně.

Za Kabinet anglického jazyka,

Mgr. Miroslav Kůdela

vítězové školního kola

školní kolo

okresní kolo

 

školní kolo