Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Street Hockey 2013 - Finále ve vítkovické ČEZ Aréně

Každoročně se naši nejmladší florbalisté začátkem připravují na největší soutěž Moravskoslezského kraje Street Hockey. V průběhu března a dubna se utkávají ve vyřazovacích soubojích s ostatními školami a těm nejúspěšnějším je odměnou velké finále ve vítkovické ČEZ Aréně s doprovodným programem a řadou atrakcí cen a odměn.

Zde se setká 64 týmů a o vítězi rozhodne náročný celodenní turnaj. Rýmařov dokázal po páté postoupit a jako vždy si přivezl kulisu v podobě výpravy fanoušků, kteří se utkávají v soutěži o nejlepší publikum. Systém turnaje je nemilosrdný, stačí zaváhání v prvním zápase a cesta do dalších fází soutěže se uzavře. Naši školu reprezentovali brankař Zdeněk Vilímek, v obraně Kuba Ondrák a Honza Camfrla, v útoku se činili Michal Štefanišin a Tomáš Nebes. Porážka od Bruntálské ZŠ Jesenická nám překazila plány na postup. Ve hře zůstalo tradičně vynikající publikum, které si pod vedením hlavního choreografa kotle pana učitele Pally vybubnovalo a vytleskalo třetí místo. Nebylo to poprvé, co naši fandové v této soutěži zabodovali, celkově byli v minulosti ještě třikrát první a jednou druzí. Hráči i publikum budou na podzim odměněni zájezdem do Ostravského Divadla loutek. Děkujeme a fandíme dál.

K.Toman