Nové telefony na třídní učitele

Vážení rodiče a žáci,
vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně

Zákaz mobilů ve škole i školní jídelně platí od 1. května 2024

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

První jarní kolo florbalové ligy v Karlovicích

Okresní florbalová liga odstartovala svou jarní část na půdě Základní školy v Karlovicích.

Po zimní přestávce se sešlo všech šest týmů a s velkou vervou se pustilo do soubojů o umístění v tabulce. Sestava rýmařovských opět doznala změn, nicméně jako tradičně naši školu repezentovali Marek Ryška,Mirek Merva, Michal Hejný, Aleš Janík a Radek Sacký, více prostoru tentokrát dostali Martin Urban, Kuba Ondrák a Zdenek Adámek.

Úvodní zápas s Vrbnem by se dal nazvat výpraskem, vrbenští hráči převálcovali modrožluté 5:0. Chuť si naši hráči spravili v utkání s Andělskou Horou po zdařilých samostaných nájezdech. Následoval dramatický zápas s hlavním rivalem Břidličnou kdy Rýmařov díky úvodnímu tlaku dlouho držel výsledek 1:0 a i přes maximální nasazení všech hráčů v závěru hrací doby podlehl.Utkání s Bruntálem vyznělo lépe pro hráče ZŠ Jesenická.

Před závěrečným soubojem s Karlovicemi se zranil Radek Sacký, odjel Martin Urban a Michala Hejného v brance trápila kolena. Mezi tyče a do výstroje se obětavě nasoukal Marek Ryška a skutečně se blýskl několika pěknými zákroky a naopak Michal Hejný který aspoň na chvíli naskočil jako útočník vstřelil gól.

V takto okleštěné sestavě ale naši hoši nedokázali s domácími dlouho držet krok a historicky poprvé s Karlovicemi prohráli. Výsledkem je čtvrté místo v tabulce ligy. Co nás těší je, že kluci ani po nepříliš vydařeném kole neztrácejí motivaci do dalších zápasů a chuť do ranních tréninků. Marek Ryška se s 21 brankami drží na čvrté příčce tabulky střelců. Hodně štěstí v dalším kole.

K. Toman