vezměte prosím v patrnost, že došlo ke změně služebních telefonních čísel na třídní uřitele, tabulku naleznete zde: Nová telefonní čísla

Podrobnosti ve Školním řádu

Seznam přijatých prvňáčků

Polar street hockey 2012

. Publikováno v Sportovní život školy.

Populární turnaj pro Moravskoslezský a Olomoucký kraj a okres Vsetín je v plném proudu. Pořadatelé z ostravské TV Polar každoročně oslovují více než 800 základních škol a gymnázií s cílem motivovat děti pro aktivní trávení volného času a získání radostných sportovních prožitků. Naše škola se této akce účastní již sedmým rokem a třikrát se našim hráčům z šestých a sedmých tříd podařilo probojovat do Velkého finále v ČEZ Aréně v Ostravě mezi 60 nejlepších škol.

V pátek 23.3. jeli naši reprezentanti Kuba Tardík, Radek Sacký, Martin Urban, Kuba Ondrák, Michal Motúz a Honza Camfrla vybojovat postup z oblastního kola přes tradičního soupeře Břidličnou. V dvojzápasovém derby byli úspěšnější rýmařovští. První zápas přesvědčivě vyhráli i přes počáteční náskok soupeře, gól Břidličné v úvodu zápasu je probral k velmi dobrému výkonu a k vítězství 5:1. Druhý zápas začal ze strany Rýmařova ve velkém stylu a během čtyř minut se v síti Břidličné třepaly tři góly. Při takovém vývoji zápasu naši hráči notně polevili a velmi rychle bylo téměř vyrovnáno. Díky koncentrovanější hře v druhé půli se podařilo zajistit výhru 6:5. Mezi našimi hráči a Velkým finále stojí předkolo finále se ZŠ Okružní v Bruntále. Držme palce.